Merry Christmas w rytmie Ruby

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia chcemy złożyć Wam życzenia oraz podzielić się z Wami naszą krótką historią.

Fractal Soft kojarzycie z jednym z dwóch miast. Niektórzy z Was utożsamiają nas jako firmę programistyczną działającą na Śląsku w Gliwicach. Pozostali zaś markę Fractal Soft łączą z serwisem komputerowym w Cieszynie. Zależy nam na tym, abyście wiedzieli o nas trochę więcej i abyście mieli pełniejszy obraz tego czym się zajmujemy.

Miasto Cieszyn

Serwis komputerowy przy Studni Trzech Braci w Cieszynie można zauważyć spacerując po najważniejszych zabytkach tego pięknego miasta. Zarówno mieszkańcy Cieszyna jak i turyści zapytani o 3 miejsca, które warto zwiedzić wymienią:

  • Wieżę Piastowską,
  • Rotundę św. Mikołaja,
  • oraz Studnię Trzech Braci.
Wejście do serwisu laptopów przy Studni Trzech Braci Otwarte drzwi w serwisie komputerowym Fractal Soft i w tle choinka Świąteczna choinka we Fractal Soft w Cieszynie
Serwis komputerowy Fractal Soft w Cieszynie

To właśnie tu, przy Studni Trzech Braci mieści się siedziba naszej firmy i serwis komputerów w Cieszynie. Specjalizujemy się głównie w serwisowaniu laptopów oraz komputerów PC. Naprawiamy również tablety, monitory, drukarki i inne urządzenia peryferyjne. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego stawiamy na wysoką jakość usług. Doskonale rozumiemy, że w dzisiejszym świecie znacznie łatwiej jest kupić nowy sprzęt niż go naprawić. W trosce o środowisko i o portfele naszych klientów zachęcamy, aby próbowali reperować posiadaną już elektronikę. Dla tych co jeszcze u nas nie byli podajemy dokładny adres.

Adres w Cieszynie

ul. Trzech Braci 3/1
43-400 Cieszyn

Miasto Gliwice

Firma programistyczna to przede wszystkim ludzie. Ludzie pełni pasji, pomysłów, wiedzy technicznej oraz doświadczenia projektowego.

Programujemy Internety, czyli tworzymy aplikacje internetowe. Kochamy to co robimy. Lubimy technologie, których używamy. Technologia to dla nas narzędzie. Tak jak hydraulik ma swój ulubiony klucz francuski, my mamy ulubiony język programowania - Ruby, ulubiony framework - Ruby on Rails. Programujemy również gry w Unity, utrzymujemy strony w PHP, używamy JavaScript i wielu innych webowych technologii.

Robimy też zwykłe / niezwykłe strony internetowe, ale głównie skupiamy się na większych projektach. Zależy nam na długotrwałej współpracy z klientami. Piszemy dobrej jakości kod, tworzymy testy, stosujemy metryki jakości. To wszystko jest możliwe, ponieważ my ufamy naszym klientom, a klienci ufają nam. Zaufanie przede wszystkim.

Choinka ustrojona w biało-czerwone ozdoby Choinka oświetlona lampkami. Pod choinką borsuk i gumowa kaczka do debugowania. Ozdoby w kolorystyce biało-czerwonej
Choinka w biurze Fractal Soft w Gliwicach

Z chęcią podejmujemy się nowych wyzwań. Jeśli macie pomysł na aplikację lub potrzebę konsultacji programistycznych to jesteśmy do Waszej dyspozycji. Po wcześniejszym umówieniu się zapraszamy pod poniższy adres lub do Cieszyna.

Adres w Gliwicach

ul. Średnia 24/5
44-100 Gliwice

Poza pracą działamy również w lokalnych grupach IT np. SRUG (Silesian Ruby User Group). Uczymy dzieci i młodzież programowania na zajęciach CoderDojo. A także aktywnie bierzemy udział jako mentorzy w nauce programowania dla kobiet. Robimy to wszystko, ponieważ wierzymy, że możemy zmieniać świat. Sprawiamy, aby był lepszym miejscem.

Wesołych Świąt

Drodzy czytelnicy! Są wśród Was nasi przyjaciele, nasi klienci, współpracownicy i zleceniodawcy, dostawcy i wszyscy inni, którzy są z nami związani. Dziękujemy, że z nami jesteście.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam udanego odpoczynku w rodzinnym gronie. Niech te Święta będą pełne radości, miłości i uśmiechu. Niechaj te kilka magicznych dni pozwoli Wam nabrać sił, aby razem z nami zmieniać ten świat.

Tego Wam i sobie życzymy! Wesołych Świąt w rytmie Ruby. 🎄


Spodobało Ci się? Napisz nam o tym i czytaj nas regularnie. Możesz również podzielić się tym artykułem z innymi (Facebook, Twitter). Będzie nam niezmiernie miło.

Zostaw komentarz